Co nabízíme

Jedná se o interaktivní přednášku pro děti na téma život dinosaurů v druhohorách, která je doplněná replikami fosilií ve skutečných velikostech a animatronickými dinosaury různých velikostí od malých mláďátek až po 7-ti metrové exempláře. Naši dinosauři jsou ovládáni 1 až 2 operátory a interagují s obecenstvem. Děti tak získávají dojem, že se setkávají se skutečným živým tvorem. Délka programu je 100 minut.

Tento unikátní projekt edukačních přednášek pro větší skupiny dětí byl nabízen pouze ve školkách a školách. Přednáška se může uskutečnit dle prostorového a technického zázemí přímo u vás ve škole či školce a nyní nově také ve vybraných městech v námi zbudovaných prostorech navozujících ještě lepší atmosféru.

Jedná se o edukační přednášku jejímž cílem je přiblížení života dinosaurů dětem, zaujmutí dítěte předmětem paleontologie. Seznámení se se základními  informacemi o životě dinosaurů, představení některých druhů dinosaurů a zvířat, která žila ve stejné době. Zvířat, která se z dinosaurů vyvinula a těch, která žijí mezi námi dodnes.

Abychom děti opravdu zaujali tak si mezi pomůckami sebou přivážíme také animatronické pohyblivé dinosaury různých velikostí. Např. náš tyranosaurus Rex má na délku přes 4 metry a na výšku přes 2,5 metru. Děti uvidí i čtyřnohého triceratopse,  rychlé velociraptory,  čeká na ně pterodaktilus s rozpětím křídel 3,5 m, stegosaurus a jiné druhy.

Výstupem této přednášky je pro děti setkání se s těmito prehistorickými tvory „tváří v tvář“, obecné seznámení se s oborem paleontologie, s vybranými druhy dinosaurů, zvířaty, která žila v dobách jury a křídy a která se vyskytují dodnes.  Děti si z ní odnáší pocit neopakovatelného a neuvěřitelného zážitku a také malý dárek na památku.

Dále nabízíme návštěvu Vaší narozeninové oslavy, dětského dne nebo jakékoliv jiné kulturní akce s vybraným druhem dinosaura.

Varování !!

UPOZORNĚNÍ
Na facebooku se objevily podvodné komentáře, které se na první pohled vydávají za oficiální komunikaci. Upozorňujeme všechny soutěžící, že v případě výhry volných vstupenek nemusí nic potvrzovat. Za prvé soutěž je vyhlášena vždy až ve čtvrtek. Za druhé není třeba na nic klikat. Jméno výherce bude uveřejněno na našem facebooku tak jako v minulých městech.

This will close in 30 seconds