Co nabízíme

Jedná se o interaktivní přednášku pro děti na téma život dinosaurů v druhohorách, která je doplněná replikami fosilií ve skutečných velikostech a animatronickými dinosaury různých velikostí od malých mláďátek až po 7-ti metrové exempláře. Naši dinosauři jsou ovládáni 1 až 2 operátory a interagují s obecenstvem. Děti tak získávají dojem, že se setkávají se skutečným živým tvorem. Délka programu je 100 minut.

Tento unikátní projekt edukačních přednášek pro větší skupiny dětí byl nabízen pouze ve školkách a školách. Přednáška se může uskutečnit dle prostorového a technického zázemí přímo u vás ve škole či školce a nyní nově také ve vybraných městech v námi zbudovaných prostorech navozujících ještě lepší atmosféru.

Jedná se o edukační přednášku jejímž cílem je přiblížení života dinosaurů dětem, zaujmutí dítěte předmětem paleontologie. Seznámení se se základními  informacemi o životě dinosaurů, představení některých druhů dinosaurů a zvířat, která žila ve stejné době. Zvířat, která se z dinosaurů vyvinula a těch, která žijí mezi námi dodnes.

Abychom děti opravdu zaujali tak si mezi pomůckami sebou přivážíme také animatronické pohyblivé dinosaury různých velikostí. Např. náš tyranosaurus Rex má na délku přes 4 metry a na výšku přes 2,5 metru. Děti uvidí i čtyřnohého triceratopse,  rychlé velociraptory,  čeká na ně pterodaktilus s rozpětím křídel 3,5 m, stegosaurus a jiné druhy.

Výstupem této přednášky je pro děti setkání se s těmito prehistorickými tvory „tváří v tvář“, obecné seznámení se s oborem paleontologie, s vybranými druhy dinosaurů, zvířaty, která žila v dobách jury a křídy a která se vyskytují dodnes.  Děti si z ní odnáší pocit neopakovatelného a neuvěřitelného zážitku a také malý dárek na památku.

Dále nabízíme návštěvu Vaší narozeninové oslavy, dětského dne nebo jakékoliv jiné kulturní akce s vybraným druhem dinosaura.